Despre noi

Comisiile AMFM Hotarari si decizii Liga a IV-a Liga a V-a Cupa Romaniei OLD BOYS Campionat copii si juniori Futsal Comisia municipala a arbitrilor: Scoala de arbitrii de fotbal Formulare Regulamente Contact
Grupa 1 Grupa 2
Copii Grupa 1995-1996 Grupa I
Copii Grupa 1996 Grupa I
Copii Grupa 1997 Grupa I
Copii Grupa 1997 Grupa II
Copii Grupa 1997 Grupa III
Copii Grupa 1998 Grupa I
Copii Grupa 1998 Grupa II
Copii Grupa 1999 Grupa I
Copii Grupa 1999 Grupa II
Copii Grupa 1999 Grupa III
Copii Grupa 2000 Grupa I
Copii Grupa 2000 Grupa II
Copii Grupa 2000 Grupa III
Copii Grupa 2001 Grupa I
Copii Grupa 2001 Grupa II
Copii Grupa 2001 Grupa III
 
 
 
 

ATENTIE !

Echipele care sunt gaze trebuie sa anunte Comisia de Competitii :

-      terenul,

-      ziua 

-      ora

unde  sa fie programata echipa cu 7 (sapte) zile inainte de programarea etapei respective (pana vineri inclusiv).

. In caz contrar, echipa respectiva va fi programata in baza comunicarii initiale de la inceputul campionatului si se va face raspunzatoare de nedisputarea jocului suportand sanctiunile regulamentare” – Regulamentul de organizare si desfasurare al competitiilor organizate de AMFB rezervat tuturor categoriilor de copii si juniori – Editia 2014 - 2015

 

Program Jocuri Copii si Juniori 20.09.2014 SAMBATA
Nr. Teren Data Ora Cat Echipa Gazda Echipa Oaspete Arbitrul Arbitrul A 1 Arbitrul A 2 Rezerva
1 Acumulatorul 2 20.09 10:00 99 III CS Pantelimon AS Olimpic Breoi Nicolae Ionescu Cristian Sirghi Raluca  
                     
2 Antilopa 20.09 8:30 2000 II Lic.Teh.Sf.Pantelimon AS Galactik FK Dragomir Silviu Sarbu Adrian Vasiliu Bogdan Moga Alexandru
                     
3 Antilopa 20.09 10:00 2001 IV Antilopa AFCS Real Crangasi Vasiliu Razvan Sarbu Adrian Dragomir Silviu  
                     
4 Aversa 20.09 10:00 96-97 FC Aversa CA Pena Sport    Ifrosa Sorin Patrascu Teodor Fluieran Dragos  
                     
5 Bolintin 20.09 11:00 96-97 FC Bolintin Deal SC FC Rapid SA Diaconu Ctin Dobrescu George Stefanescu Gabriel  
                     
6 Buftea FRF 20.09 10:00 2001 I SC FC Rapid SA ACS Regal Sport - Atletico de Madrid Soare Robert Chiritescu Vlad Crisan Andrei  
                     
7 Dinamo 20.09 8,00 99 I SC Dinamo 1948 SA AS Vointa Buftea Ion Gabriel Anghel Robert Badea Razvan Anghel Roberto
                     
8 Dinamo sint. 20.09 9:00 2000 II CS Dinamo  FC Rusanu AMANAT      
                     
9 El - Ap 20.09 9:00 99 III AS Academica ACS May - Day Sport Popa Claudiu Puiu Ionut Bacanu Angelica  
                     
10 El-Ap 20.09 11:00 2002 III CS Derby AS Marius Lacatus Puiu Ionut Popa Claudiu Bacanu Angelica  
                     
11 Energetica 20.09 9:00 2000 II CS Cadet AFC Comprest GIM Malureanu Sergiu Serban Silviu Mihailescu Stefan Cercel Ilie
                     
12 Energetica 20.09 11:00 2001 II CS Cadet CS Dinamo  Mihailescu Stefan Serban Silviu Malureanu Sergiu Cercel Ilie
                     
13 Energoutilaj 20.09 10:00 96-97 AS Olimpic Palatul National al Copiilor Ivana Cristian Muceanu C-tin Muceanu Hristu  
                     
14 Energoutilaj 20.09 12:30 99 III AS Tufan AS Power Team Muceanu C-tin Ivana Cristian Muceanu Hristu  
                     
15 Floreasca 20.09 9:00 2000 II AS Aldo Sport CS Vointa Bucuresti Leonte Cristian Mihai Alexandru Zanoaga Adrian Coanda Georgian
                     
16 Fratia 20.09 9:00 2001 III AS Atomic Boys AS Pro Calcio Briceag Alin Lincu Marian Zota Andrei  
                     
17 Juventus 20.09 9:00 2000 I Juventus Bucuresti ACS Regal Sport - Atletico de Madrid B. Avram Marius Iliuta Alexandru Sotir George Brateanu Alexandru
                     
18 Laromet 20.09 17:00 98 CS Sport Team AS Automatica Avram Lucian Trofin Traian Breoi Constantin  
                     
19 Laromet 20.09 10:00 99 I CS Sport Team AS Vointa Snagov Avram Lucian Jarda Alexandru Dumitru Constantin  
                     
20 Laromet 20.09 12:00 2000 I CS Sport Team ACS Initial Jarda Alexandru Barnea Alex Dumitru Constantin Bria Ramona
                     
21 Laromet 20.09 14:00 2001 I CS Sport Team LPS Mircea Eliade Trofin Traian Jarda Alexandru Barnea Alex Bria Ramona
                     
22 Laromet 20.09 15:30 2002 I CS Sport Team ACS Initial Breoi Constantin Avram Lucian Trofin Traian  
                     
23 Lic.M.Eliade 20.09 16:00 2001 II FC Danilescu CS Concordia Chiajna Sztanyik Andrei Katona Liviu Voinescu Eduard  
                     
24 Mase Plastice 20.09 10:00 96-97 AS Stefy Mar LPS Mircea Eliade Ghita Bogdan Radu Victor Belu Adrian Dinca Adrian
                     
25 Mase Plastice 20.09 12:00 98 AS Stefy Mar CS Dinamo 1 Radu Victor Belu Daniel Ghita Bogdan Dinca Adrian
                     
26 Nita Pintea 20.09 13:30 2001 I FC Voluntari FC Juniorul Spanu Marius Cernea  George Calin Daniel  
                     
27 Nita Pintea 20.09 15:30 2002 I FC Voluntari CS Cautis Steaua Sudului Cernea George  Spanu Marius Calin Daniel  
                     
28 Otopeni 20.09 10:00 99 II CS Otopeni Chelsea Bucuresti Marin Andrei Marin Iulian Munteanu Razvan  
                     
29 Otopeni 20.09 12:00 2001 IV CS Otopeni CS Sport Team Marin Iulian Marin Andrei Munteanu Razvan  
                     
30 Politehnica 20.09 9:00 2001 IV AFC Fair Play AS Automatica Pacealoiu Mirel Dogaru Sergiu Deli Iorga Spataru Catalin
                     
31 Politehnica 20.09 10:30 2002 IV AS Tiki Taka CS Inter Galaxy Dogaru Sergiu Pacealoiu Mirel Deli Iorga Spataru Catalin
                     
32 Prefabricate 20.09 10:00 99 II Progresul Bucuresti ProLuceafarul Stancu Adrian Pandelescu Vali Ularu Robert Feraru Daniel
                     
33 Rocar 20.09 11:00 2001 I Comprest GIM Juventus Bucuresti Oncea Catalin Neagu Gabriel Raducanu Adrian Borisov Alex
                     
34 Rosu 20.09 9:30 99 II CS Concordia Chiajna CS Dinamo  Cucu Alexandru Katona Liviu Voinescu Eduard  
                     
35 Sud Arena 20.09 8:00 99 II ACS Arsenal Sports LPS Mircea Eliade Bolocan Stefan Panait Dinu Lincu Ortansa  
                     
36 Sud Arena 20.09 10:00 2000 I ACS Arsenal Sports CS Dinamo  AMANAT      
                     
37 Tiriac Arena 20.09 10:00 2001 II AFC Viitorul  LPS Mircea Eliade Dragne Radu Oprea George Marcu Valentin Guse Alex.
                     
38 Tiriac Arena 20.09 16:00 2002 III ACS Unirea Dobroesti ACS Regal Sport - Atletico de Madrid  Mares Marius Cocarlea Razvan Joimir Ionel  
                     
39 IOR 20.09 10:00 96-97 FC Juniorul ACS V.K. Soccer Buzea Vasile Hagiu Daniel Iordache Cristian Ghita Stefan
                     
40 Tractiunea 20.09 11:00 2000 III AS Tractiunea FC Milisport Matei M.Bogdan Horghidan Robert Cires Daniel  
                     
41 Victoria CFR 20.09 9:00 2000 II ACS Pro Team Juventus Bucuresti Mares Marius Cocarlea Razvan Joimir Ionel  
                     
42 Victoria CFR 20.09 11:00 2002 IV ACS Pro Team CSS 2 Cocarlea Razvan Mares Marius Joimir Ioan  
                     
43 Voluntari N.P. 20.09 8:30 99 I FC Voluntari CSS 2 Vasile Stefan Chiripuci Bogdan Deaconu Mihai  
                     
44 Lic.M.Eliade 21.09 9:00 98 LPS Mircea Eliade 2 CSS 1 Spanu Marius Petre Doinita Heghedus Ane Palcau Alex.
Program Jocuri Copii si Juniori 21.09.2014 
Nr. Teren Data Ora Cat Echipa Gazda Echipa Oaspete Arbitrul Arbitrul A 1 Arbitrul A 2 Rezerva
1 Antilopa 21.09 8:30 99 II Lic.Teh.Sf.Pantelimon ACS Regal Sport - Atletico de Madrid B. Avram Marius Barbulescu Marius Putaru Ionut Voinea Dr.
                     
2 Antilopa 21.09 10:00 99 III Spiru Haret - Palatul National al Copiilor Ilfov AFCS Real Crangasi Barbulescu Marius Avram Marius Putaru Ionut Voinea Dr.
                     
3 Antilopa 21.09 12:00 2002 III Lic. Teh. Sf. Pantelimon FC Rusanu Trofin Traian Mitrea Alex Heghedus Ane M Maxim Florin
                     
4 Berceni 21.09 8:30 2002 II ACP 3 Kids Sport CSS 1 Neculce Bogdan Oprea George Voicila Mihai  
                     
5 Biruinta 21.09 13:00 96-97 AFC GVD Progresul Avram Lucian Belu Daniel Panait Dinu  
                     
6 Branesti 21.09 13:00 2000 III Victoria Branesti Progresul Mirsan Victor Cernea George Petre Doinita  
                     
7 Branesti 21.09 11:00 2002 III Victoria Branesti CS Pantelimon Cernea George Mirsan Victor Petre Doinita  
                     
8 Buftea FRF 21.09 9:00 99 I ACS Regal Sport - Atletico de Madrid  CS Concordia Chiajna AMANAT      
                     
9 Buftea FRF 21.09 11:00 2002 I ACS Regal Sport - Atletico de Madrid  AFC Calcio Jarda Alex Cucu Alexandru Petcu Geovani  
                     
10 Buftea FRF 21.09 9:00 2002 IV SC FC Rapid SA ACS Regal Sport - Atletico de Madrid  Cucu Alexandru Jarda Alexandru Petcu Geovani  
                     
11 Cautis 21.09 13:00 98 AS Soimii IMUC CS Dinamo 2 Prosteanu Alin Sotir George Serbanescu Silviu  
                     
12 El-Ap 21.09 10:00 2001 III AS Espanyol ASS Junior 55 Stanciu Marius Marin Razvan Patrascu Teodor Terteleac B.
                     
13 Floreasca 21.09 13:00 2002 II AS Nefele Sports ACS Pro Team Codescu George Marin Alexandru Voicila Mihai  
                     
14 Ghencea 21.09 9:00 2002 I SC FC Steaua Bucuresti CS Dinamo  Spanu Marius Goicea Silviu Bodolan Alex  
                     
15 Juventus 21.09 9:00 2001 II Juventus Bucuresti ACS Victoria 2010 Katona Silviu Fulga Corneliu Vasile Stefan  
                     
16 Lic.M.Eliade 21.09 8:00 98 LPS Mircea Eliade 2 CSS 1 Bargaoanu F Voinescu Eduard Sarghi Raluca  
                     
17 Lic.M.Eliade 21.09 15:00 2002 II LPS Mircea Eliade AS Dan Chilom Bargaoanu Florin Voinescu Eduard Chiripuci Bogdan  
                     
18 Lic.M.Eliade 21.09 13:00 2002 III LPS M. Eliade AS Vointa Buftea Voinescu Eduard Bargaoanu Fl Chiripuci Bogdan  
                     
19 Lic.M.Eliade 21.09 11:30 2002 IV CA Pena Sport Chelsea Chiripuci Bogdan Voinescu Eduard Sarghi Raluca  
                     
20 Metaloglobus 21.09 10:00 2002 IV FC Metaloglobus Progresul Leonte Cristian Horghidan Robert Oprisan Andrei Vladila Laur
                     
21 Proluceafarul 21.09 9:30 2001 II ProLuceafarul Lic.Teh.Sf.Pantelimon Ghita Bogdan Lincu Marian Lincu Hortansa  
                     
22 Rocar 21.09 9:00 2001 I AS Atomic Boys SC Dinamo 1948 SA Ioan Gabriel Chiritescu Vlad Radu Valentin Lupitu Dan
                     
23 Romprim 21.09 14:00 2001 III AS Romprim CS Cautis Steaua Sudului Neagu Bogdan Dobrescu George Dobroiu Gabriel  
                     
24 Sud Arena 21.09 10:30 2000 III AS Marius Lacatus CS Zamsport Crisan Andrei Dragomir Silviu Ciubiciotti F Pandelea A.
                     
25 Sud Arena 21.09 8:00 2001 III ACS Arsenal Sports ACP 3 Kids Sport Dragomir Silviu Crisan Andrei Ciubiciotti F Pandelea A.
                     
26 Tiriac Arena 21.09 12:00 98 CSS 6  FC Rusanu Popa Claudiu Georgescu Cezar Dinu Daniel  
                     
27 Tiriac Arena 21.09 10:15 2000 II AFC Viitorul  ASF "Micii Fotbalisti" Dordea Cristian Georgescu Cezar Popa Claudiu  
                     
28 Tiriac Arena 21.09 8:30 2002 I FC Juniorul SC Dinamo 1948 SA Georgescu Cezar Dordea Cristian Popa Claudiu  
                     
29 Varasti 21.09 13:30 2000 III AS Real Varasti CS Derby Neacsu Cezar Bodolan Alex  Dragota Claudiu  
                     
30 Victoria CFR 21.09 13:00 2001 II ACS Pro Team FC Juniorul Porumbel A Muceanu C-tin Munceanu Hristu  
                     
31 Vointa 21.09 9:15 2001 IV CS Vointa Bucuresti CS Milanneto Briceag Alin Cale Laurentiu Dumitru Petrut  
                     
32 Biruinta 21.09 11:00 98 AS Real Team FC 1 Decembrie Belu Daniel  Avram Lucian Panait Dinu  
                     
33 Juventus 21.09 11:00 2002 II Juventus ACS I Sport Vasile Stefan Katona Liviu Fulga Corneliu  
                     
34 Tiriac Atena 21.09 15:00 99 III CSS 2 CS Cadet Fluieran Dragos Neagu Gabriel Bacanu Angelica  
                     
35 1 Decembrie 2109 17:00 2000 III FC 1 Decembrie AS Stefy Mar Avram Marius Barbulescu Marius Putaru Ionut  
                     
36 Turn 21.09 10:00 98 Alpas Sport Lps Mircea Eliade Stoica Mihai Coman George Barnea Alex  
                     
37 Ghencea 21.09 11:00 2000I SC FC Steaua CS Dinamo Vasilache Cosmin Bodolan Alexandru Goicea Silviu  

 

PROGRAMUL ETAPELOR

 TURUL  CAMPIONATULUI  DE  JUNIORI  -  EDITIA  2014 - 2015
 
                         
Grupa 1996 - 1997
                         
                         
ETAPA  1. - 20 - 21.09.2014    Rezultat   ETAPA  5.  -  18 - 19.10.2014  Rezultat   ETAPA  9.  - 15 - 16.11.2014 Rezultat
FC Aversa CA Pena Sport       ACS V.K. Soccer CA Pena Sport       CA Pena Sport SC FC Rapid SA    
AS Stefy Mar LPS Mircea Eliade       LPS Mircea Eliade Palatul National al Copiilor       Palatul National al Copiilor Progresul    
FC Juniorul ACS V.K. Soccer       FC Aversa SC FC Rapid SA       ACS V.K. Soccer STA    
AS Olimpic Palatul National al Copiilor       AS Stefy Mar Progresul       LPS Mircea Eliade CA Pena Sport 2    
FC Bolintin Deal SC FC Rapid SA       FC Juniorul STA       FC Aversa AFC GVD    
AFC GVD Progresul       AS Olimpic CA Pena Sport 2       AS Stefy Mar FC Bolintin Deal    
CA Pena Sport 2 STA       FC Bolintin Deal AFC GVD       FC Juniorul AS Olimpic    
                         
                         
ETAPA  2. -  27 - 28.09.2014 Rezultat   ETAPA  6. - 25 - 26.10.2014      Rezultat   ETAPA  10.  - 22 - 23.11.2014  Rezultat
LPS Mircea Eliade FC Aversa       Palatul National al Copiilor ACS V.K. Soccer       Progresul SC FC Rapid SA    
ACS V.K. Soccer AS Stefy Mar       SC FC Rapid SA LPS Mircea Eliade       STA Palatul National al Copiilor    
Palatul National al Copiilor FC Juniorul       Progresul FC Aversa       CA Pena Sport 2 ACS V.K. Soccer    
SC FC Rapid SA AS Olimpic       STA AS Stefy Mar       AFC GVD LPS Mircea Eliade    
Progresul FC Bolintin Deal       CA Pena Sport 2 FC Juniorul       FC Bolintin Deal FC Aversa    
STA AFC GVD       AFC GVD AS Olimpic       AS Olimpic AS Stefy Mar    
CA Pena Sport CA Pena Sport 2       CA Pena Sport FC Bolintin Deal       FC Juniorul CA Pena Sport    
                         
                         
ETAPA  3.  -   04 - 05.10.2014    Rezultat   ETAPA  7.  - 01 - 02.11.2014 Rezultat   ETAPA  11.  - 29 - 30.11.2014 Rezultat
LPS Mircea Eliade CA Pena Sport       CA Pena Sport Palatul National al Copiilor       CA Pena Sport Progresul    
FC Aversa ACS V.K. Soccer       ACS V.K. Soccer SC FC Rapid SA       SC FC Rapid SA STA    
AS Stefy Mar Palatul National al Copiilor       LPS Mircea Eliade Progresul       Palatul National al Copiilor CA Pena Sport 2    
FC Juniorul SC FC Rapid SA       FC Aversa STA       ACS V.K. Soccer AFC GVD    
AS Olimpic Progresul       AS Stefy Mar CA Pena Sport 2       LPS Mircea Eliade FC Bolintin Deal    
FC Bolintin Deal STA       FC Juniorul AFC GVD       FC Aversa AS Olimpic    
AFC GVD CA Pena Sport 2       AS Olimpic FC Bolintin Deal       AS Stefy Mar FC Juniorul    
                         
                         
ETAPA  4.-  11 - 12.10.2014 Rezultat   ETAPA  8.  - 08 - 09.11.2014   Rezultat   ETAPA  12.    - 06 - 07.12.2014 Rezultat
ACS V.K. Soccer LPS Mircea Eliade       SC FC Rapid SA Palatul National al Copiilor       STA Progresul    
Palatul National al Copiilor FC Aversa       Progresul ACS V.K. Soccer       CA Pena Sport 2 SC FC Rapid SA    
SC FC Rapid SA AS Stefy Mar       STA LPS Mircea Eliade       AFC GVD Palatul National al Copiilor    
Progresul FC Juniorul       CA Pena Sport 2 FC Aversa       FC Bolintin Deal ACS V.K. Soccer    
STA AS Olimpic       AFC GVD AS Stefy Mar       AS Olimpic LPS Mircea Eliade    
CA Pena Sport 2 FC Bolintin Deal       FC Bolintin Deal FC Juniorul       FC Juniorul FC Aversa    
CA Pena Sport AFC GVD       AS Olimpic CA Pena Sport       AS Stefy Mar CA Pena Sport    
                         
          ETAPA  13.   - 13 - 14.12.2014 Rezultat          
          CA Pena Sport STA              
          Progresul CA Pena Sport 2              
          SC FC Rapid SA AFC GVD              
          Palatul National al Copiilor FC Bolintin Deal