Despre noi

Comisiile AMFM Hotarari si decizii Liga a IV-a Liga a V-a Cupa Romaniei OLD BOYS Campionat copii si juniori Futsal Comisia municipala a arbitrilor: Scoala de arbitrii de fotbal Formulare Regulamente Contact
Grupa 1 Grupa 2
Copii Grupa 1995-1996 Grupa I
Copii Grupa 1996 Grupa I
Copii Grupa 1997 Grupa I
Copii Grupa 1997 Grupa II
Copii Grupa 1997 Grupa III
Copii Grupa 1998 Grupa I
Copii Grupa 1998 Grupa II
Copii Grupa 1999 Grupa I
Copii Grupa 1999 Grupa II
Copii Grupa 1999 Grupa III
Copii Grupa 2000 Grupa I
Copii Grupa 2000 Grupa II
Copii Grupa 2000 Grupa III
Copii Grupa 2001 Grupa I
Copii Grupa 2001 Grupa II
Copii Grupa 2001 Grupa III

      Imagini pentru imagini mos craciun     La multi ani !

Compartimentul Competitii Copii si Juniori, va ureaza “La multi ani”, sarbatori fericite, multa sanatate dv. si familiei dv., noul an sa va aduca numai bucurii, prosperitate si succes in plan profesional.

Imagini pentru imagini mos craciun                                       

 

ANUNT !

In vederea pregatirii inceperii sezonului de primavara din data de 12.03.2016, va rugam a lua masurile necesare pentru a efectua viza anuala si viza medicala pe carnetele jucatorilor participanti in competitie.

Precizam :  NU SE ADMIT DEROGARI DE LA REGULAMENT.

ATENTIE !  Perioada de transferari incepe pe data de 26.01.2016 si se incheie cu 48 ore inainte de programarea primei etape de primavara.

 

   Compartimentul Competitii

 

ANUNT !

 

Etapa de campionat programata in zilele de 28 si 29.11.2015 la fotbal 11 la 11 se amana din cauza ploilor.

Jocurile vor fi reprogramate in data de 05/06.12.2015

 

 

PROGRAMUL ETAPELOR

IN TURUL CAMPIONATULUI DE JUNIORI - EDITIA 2015  - 2016
                           
Tur
Grupa 1997 - 1998
                           
ETAPA  1.      05 - 06.09.2015   Rezultat   ETAPA  4.       26 - 27.09.2015 Rezultat   ETAPA  7.        17 - 18.10.2015 Rezultat
CSS 1 AS Alpas Sport 3 0   STA CS Dinamo       AS Alpas Sport AS Automatica 1 3
CSS 6 CS Dinamo 0 4   AS Automatica CSS 1 0 3   STA AFC Comprest GIM    
ACS ProProgresul Ilie Rontea STA       AFC Comprest GIM CSS 6 6 2   CS Dinamo LPS Mircea Eliade 2 5
Stefymar AS Automatica 6 4   LPS Mircea Eliade ACS ProProgresul Ilie Rontea 3 0   CSS 1 Soimii IMUC 1 0
AS Power AFC Comprest GIM 0 4   Soimii IMUC Stefymar 3 1   CSS 6 AS Power 1 2
Soimii IMUC LPS Mircea Eliade 3 5   AS Alpas Sport AS Power 2 8   ACS ProProgresul Ilie Rontea Stefymar 9 1
                           
                           
ETAPA  2.       12 - 13.09.2015 Rezultat   ETAPA  5.        03 - 04.10.2015 Rezultat   ETAPA  8.        24 - 25.10.2015 Rezultat
CS Dinamo CSS 1 5 7   STA AS Alpas Sport       AFC Comprest GIM AS Automatica 5 0
STA CSS 6       CS Dinamo AS Automatica 2 6   LPS Mircea Eliade STA    
AS Automatica ACS ProProgresul Ilie Rontea R     CSS 1 AFC Comprest GIM 1 0   Soimii IMUC CS Dinamo 5 0
AFC Comprest GIM Stefymar 6 2   CSS 6 LPS Mircea Eliade 4 5   AS Power CSS 1 0 5
LPS Mircea Eliade AS Power 9 2   ACS ProProgresul Ilie Rontea Soimii IMUC 1 2   Stefymar CSS 6 1 1
AS Alpas Sport Soimii IMUC 0 5   Stefymar AS Power 2 2   ACS ProProgresul Ilie Rontea AS Alpas Sport 3 1
                           
                           
ETAPA  3.       19 - 20.09.2015 Rezultat   ETAPA  6.      10 - 11.10.2015 Rezultat   ETAPA  9.       31.10 - 01.11.2015 Rezultat
CS Dinamo AS Alpas Sport 14 0   AS Automatica STA       AS Alpas Sport AFC Comprest GIM 0 0
CSS 1 STA       AFC Comprest GIM CS Dinamo 6 0   AS Automatica LPS Mircea Eliade 0 2
CSS 6 AS Automatica 7 2   LPS Mircea Eliade CSS 1 3 1   STA Soimii IMUC    
ACS ProProgresul Ilie Rontea AFC Comprest GIM 4 2   Soimii IMUC CSS 6 1 4   CS Dinamo AS Power 3 0
Stefymar LPS Mircea Eliade 1 2   AS Power ACS ProProgresul Ilie Rontea 0 6   CSS 1 Stefymar 3 0
AS Power Soimii IMUC 1 2   Stefymar AS Alpas Sport 10 0   CSS 6 ACS ProProgresul Ilie Rontea 4 1
                           
ETAPA  10.        07 - 08.11.2015 Rezultat             ETAPA  11.       14 - 15.11.2015 Rezultat
LPS Mircea Eliade AFC Comprest GIM 6 4             CSS 1 CSS 6 3 2
Soimii IMUC AS Automatica 5 0             CS Dinamo ACS ProProgresul Ilie Rontea 5 6
AS Power STA                 STA Stefymar    
Stefymar CS Dinamo 3 0             AS Automatica AS Power 1 0
ACS ProProgresul Ilie Rontea CSS 1 6 2             AFC Comprest GIM Soimii IMUC 0 2
CSS 6 AS Alpas Sport 10 0             AS Alpas Sport LPS Mircea Eliade 1 11
Retur
Grupa 1997 - 1998
                         
ETAPA  12.       21-22.11.2015 Rezultat   ETAPA  15.      16 - 27.03.2016 Rezultat   ETAPA  18.       16 - 17.04.2016 Rezultat
AS Alpas Sport CSS 1 0 11   CS Dinamo STA       AS Automatica AS Alpas Sport    
CS Dinamo CSS 6 0 3   CSS 1 AS Automatica       AFC Comprest GIM STA    
STA ACS ProProgresul Ilie Rontea       CSS 6 AFC Comprest GIM       LPS Mircea Eliade CS Dinamo    
AS Automatica Stefymar 1 6   ACS ProProgresul Ilie Rontea LPS Mircea Eliade       Soimii IMUC CSS 1    
AFC Comprest GIM AS Power 9 0   Stefymar Soimii IMUC       AS Power CSS 6    
LPS Mircea Eliade Soimii IMUC 2 0   AS Power AS Alpas Sport       Stefymar ACS ProProgresul Ilie Rontea    
                         
                         
ETAPA  13.     12 - 13.03.2016 Rezultat   ETAPA  16.     02 - 03.04.2016  Rezultat   ETAPA  19.       23 - 24.04.2016 Rezultat
CSS 1 CS Dinamo       AS Alpas Sport STA       AS Automatica AFC Comprest GIM    
CSS 6 STA       AS Automatica CS Dinamo       STA LPS Mircea Eliade    
ACS ProProgresul Ilie Rontea AS Automatica       AFC Comprest GIM CSS 1       CS Dinamo Soimii IMUC    
Stefymar AFC Comprest GIM       LPS Mircea Eliade CSS 6       CSS 1 AS Power    
AS Power LPS Mircea Eliade       Soimii IMUC ACS ProProgresul Ilie Rontea       CSS 6 Stefymar    
Soimii IMUC AS Alpas Sport       AS Power Stefymar       AS Alpas Sport ACS ProProgresul Ilie Rontea    
                         
                         
ETAPA  14.       19 -20.03.2016 Rezultat   ETAPA  17.        09 - 10.04.2016 Rezultat   ETAPA  20.       07 - 08.05.2016 Rezultat
AS Alpas Sport CS Dinamo       STA AS Automatica       AFC Comprest GIM AS Alpas Sport    
STA CSS 1       CS Dinamo AFC Comprest GIM       LPS Mircea Eliade AS Automatica    
AS Automatica CSS 6       CSS 1 LPS Mircea Eliade       Soimii IMUC STA    
AFC Comprest GIM ACS ProProgresul Ilie Rontea       CSS 6 Soimii IMUC       AS Power CS Dinamo    
LPS Mircea Eliade Stefymar       ACS ProProgresul Ilie Rontea AS Power       Stefymar CSS 1    
Soimii IMUC AS Power       AS Alpas Sport Stefymar       ACS ProProgresul Ilie Rontea CSS 6    
                         
                         
ETAPA  21.       14 - 15.05.2016 Rezultat             ETAPA  22.       21 - 22.05.2016 Rezultat
AFC Comprest GIM LPS Mircea Eliade                 CSS 6 CSS 1    
AS Automatica Soimii IMUC                 ACS ProProgresul Ilie Rontea CS Dinamo    
STA AS Power                 Stefymar STA    
CS Dinamo Stefymar                 AS Power AS Automatica    
CSS 1 ACS ProProgresul Ilie Rontea                 Soimii IMUC AFC Comprest GIM    
AS Alpas Sport CSS 6                 LPS Mircea Eliade AS Alpas Sport    
 
Tur  
Grupa 1999  
                         
ETAPA  1.          05 - 06.09.2015 Rezultat   ETAPA  5.        19 - 20.09.2015 Rezultat   ETAPA  9.          17 - 18.10.2015 Rezultat
STA ACS Arsenal Sports       STA ACS Arsenal Sports       ACS Arsenal Sports ACS Victoria 2010 2 1
CS Dinamo FC Rusanu 3 2   FC Rusanu LPS Mircea Eliade 6 1   LPS Mircea Eliade CS Sport Team 4 2
ACS May - Day Sport STA       STA ACS Victoria 2010       STA Stefymar    
CSSU Spiru Haret LPS Mircea Eliade 0 19   CS Dinamo CS Sport Team 2 0   FC Rusanu ACS Regal Sport Club Ferdinand I 1 3
AFCS Real Crangasi ACS Victoria 2010 4 2   ACS May - Day Sport Stefymar 1 7   STA Chelsea Buc.    
Chelsea Buc. CS Sport Team 3 3   CSSU Spiru Haret ACS Regal Sport Club Ferdinand I 0 9   CS Dinamo AFCS Real Crangasi 7 1
ACS Regal Sport Club Ferdinand I Stefymar 10 0   AFCS Real Crangasi Chelsea Buc. 2 2   ACS May - Day Sport CSSU Spiru Haret 8 4
                         
ETAPA  2.         09 - 10.09.2015 Rezultat   ETAPA  6.         26 - 27.09.2015 Rezultat   ETAPA  10.         24 - 25.10.2015 Rezultat
FC Rusanu STA       LPS Mircea Eliade STA       CS Sport Team ACS Victoria 2010 0 1
STA CS Dinamo       ACS Victoria 2010 FC Rusanu 1 5   Stefymar LPS Mircea Eliade 4 3
LPS Mircea Eliade ACS May - Day Sport 2 1   CS Sport Team STA       ACS Regal Sport Club Ferdinand I STA    
ACS Victoria 2010 CSSU Spiru Haret 3 1   Stefymar CS Dinamo 5 6   Chelsea Buc. FC Rusanu 2 3
CS Sport Team AFCS Real Crangasi 0 0   ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS May - Day Sport 3 0   AFCS Real Crangasi STA    
Stefymar Chelsea Buc. 5 0   Chelsea Buc. CSSU Spiru Haret 13 1   CSSU Spiru Haret CS Dinamo 0 3
ACS Arsenal Sports ACS Regal Sport Club Ferdinand I 0 7   ACS Arsenal Sports AFCS Real Crangasi 7 1   ACS May - Day Sport ACS Arsenal Sports 3 0
                         
                         
ETAPA  3.          12 - 13.09.2015 Rezultat   ETAPA  7.          03 - 04.10.2015 Rezultat   ETAPA  11.         31.10 - 01.11.2015 Rezultat
FC Rusanu ACS Arsenal Sports 3 2   ACS Arsenal Sports LPS Mircea Eliade 3 0   ACS Arsenal Sports CS Sport Team 0 0
STA STA       STA ACS Victoria 2010       ACS Victoria 2010 Stefymar 1 2
CS Dinamo LPS Mircea Eliade 0 3   FC Rusanu CS Sport Team 3 0   LPS Mircea Eliade ACS Regal Sport Club Ferdinand I 1 4
ACS May - Day Sport ACS Victoria 2010 1 5   STA Stefymar       STA Chelsea Buc.    
CSSU Spiru Haret CS Sport Team 0 3   CS Dinamo ACS Regal Sport Club Ferdinand I 3 6   FC Rusanu AFCS Real Crangasi 3 2
AFCS Real Crangasi Stefymar 3 3   ACS May - Day Sport Chelsea Buc. 0 1   STA CSSU Spiru Haret    
Chelsea Buc. ACS Regal Sport Club Ferdinand I 0 10   CSSU Spiru Haret AFCS Real Crangasi 3 6   CS Dinamo ACS May - Day Sport 3 0
                         
                         
ETAPA  4.         16 - 17.09.2015 Rezultat   ETAPA  8.           10 - 11.10.2015 Rezultat   ETAPA  12.          07 - 08.11.2015 Rezultat
STA FC Rusanu       ACS Victoria 2010 LPS Mircea Eliade 0 2   Stefymar CS Sport Team 1 1
LPS Mircea Eliade STA       CS Sport Team STA       ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Victoria 2010 11 0
ACS Victoria 2010 CS Dinamo 0 4   Stefymar FC Rusanu 2 2   Chelsea Buc. LPS Mircea Eliade 0 0
CS Sport Team ACS May - Day Sport 2 0   ACS Regal Sport Club Ferdinand I STA       AFCS Real Crangasi STA    
Stefymar CSSU Spiru Haret 3 0   Chelsea Buc. CS Dinamo 0 10   CSSU Spiru Haret FC Rusanu 0 3
ACS Regal Sport Club Ferdinand I AFCS Real Crangasi 17 0   AFCS Real Crangasi ACS May - Day Sport 3 1   ACS May - Day Sport STA    
ACS Arsenal Sports Chelsea Buc. 0 0   CSSU Spiru Haret ACS Arsenal Sports 2 10   CS Dinamo ACS Arsenal Sports 1 6
                         
          ETAPA  13.          14 - 15.11.2015 Rezultat          
          ACS Arsenal Sports Stefymar 0 3          
          CS Sport Team ACS Regal Sport Club Ferdinand I 0 5          
          ACS Victoria 2010 Chelsea Buc. 1 0          
          LPS Mircea Eliade AFCS Real Crangasi 5 2          
          STA CSSU Spiru Haret              
          FC Rusanu ACS May - Day Sport 1 3          
          STA CS Dinamo              
 

Retur

 
Grupa 1999  
                         
ETAPA  14.      21 - 22.11.2015 Rezultat   ETAPA  18.     19 - 20.03.2016 Rezultat   ETAPA  22.      16 - 17.04.2016 Rezultat
ACS Arsenal Sports STA       ACS Arsenal Sports STA       ACS Victoria 2010 ACS Arsenal Sports    
FC Rusanu CS Dinamo 2 2   LPS Mircea Eliade FC Rusanu       CS Sport Team LPS Mircea Eliade    
STA ACS May - Day Sport       ACS Victoria 2010 STA       Stefymar STA    
LPS Mircea Eliade CSSU Spiru Haret 10 1   CS Sport Team CS Dinamo       ACS Regal Sport Club Ferdinand I FC Rusanu    
ACS Victoria 2010 AFCS Real Crangasi 4 1   Stefymar ACS May - Day Sport       Chelsea Buc. STA    
CS Sport Team Chelsea Buc. 3 0   ACS Regal Sport Club Ferdinand I CSSU Spiru Haret       AFCS Real Crangasi CS Dinamo    
Stefymar ACS Regal Sport Club Ferdinand I 1 3   Chelsea Buc. AFCS Real Crangasi       CSSU Spiru Haret ACS May - Day Sport    
                         
                         
ETAPA  15.       28 - 29.11.2015  -  05 - 06.12. Rezultat   ETAPA  19.      26 - 27.03.2016 Rezultat   ETAPA  23.      23 - 24.04.2016 Rezultat
STA FC Rusanu       STA LPS Mircea Eliade       ACS Victoria 2010 CS Sport Team    
CS Dinamo STA       FC Rusanu ACS Victoria 2010       LPS Mircea Eliade Stefymar    
ACS May - Day Sport LPS Mircea Eliade 0 3   STA CS Sport Team       STA ACS Regal Sport Club Ferdinand I    
CSSU Spiru Haret ACS Victoria 2010 1 2   CS Dinamo Stefymar       FC Rusanu Chelsea Buc.    
AFCS Real Crangasi CS Sport Team 1 2   ACS May - Day Sport ACS Regal Sport Club Ferdinand I       STA AFCS Real Crangasi    
Chelsea Buc. Stefymar 1 6   CSSU Spiru Haret Chelsea Buc.       CS Dinamo CSSU Spiru Haret    
ACS Regal Sport Club Ferdinand I ACS Arsenal Sports 2 0   AFCS Real Crangasi ACS Arsenal Sports       ACS Arsenal Sports ACS May - Day Sport    
                         
                         
ETAPA  16.       05 - 06.12.2015  -  12 - 13.12 Rezultat   ETAPA  20.       02 - 03.04.2016 Rezultat   ETAPA  24.       27.04.2016 Rezultat
ACS Arsenal Sports FC Rusanu 1 2   LPS Mircea Eliade ACS Arsenal Sports       CS Sport Team ACS Arsenal Sports    
STA STA       ACS Victoria 2010 STA       Stefymar ACS Victoria 2010    
LPS Mircea Eliade CS Dinamo 1 2   CS Sport Team FC Rusanu       ACS Regal Sport Club Ferdinand I LPS Mircea Eliade    
ACS Victoria 2010 ACS May - Day Sport 3 2   Stefymar STA       Chelsea Buc. STA    
CS Sport Team CSSU Spiru Haret 3 0   ACS Regal Sport Club Ferdinand I CS Dinamo       AFCS Real Crangasi FC Rusanu    
Stefymar AFCS Real Crangasi 3 3   Chelsea Buc. ACS May - Day Sport       CSSU Spiru Haret STA    
ACS Regal Sport Club Ferdinand I Chelsea Buc.       AFCS Real Crangasi CSSU Spiru Haret       ACS May - Day Sport CS Dinamo    
                         
                         
ETAPA  17.      12 - 13.03.2016 Rezultat   ETAPA  21.       09 - 10.04.2016 Rezultat   ETAPA  25.     07 - 08.05.2016 Rezultat
FC Rusanu STA       LPS Mircea Eliade ACS Victoria 2010       CS Sport Team Stefymar    
STA LPS Mircea Eliade       STA CS Sport Team       ACS Victoria 2010 ACS Regal Sport Club Ferdinand I    
CS Dinamo ACS Victoria 2010       FC Rusanu Stefymar       LPS Mircea Eliade Chelsea Buc.    
ACS May - Day Sport CS Sport Team       STA ACS Regal Sport Club Ferdinand I       STA AFCS Real Crangasi    
CSSU Spiru Haret Stefymar       CS Dinamo Chelsea Buc.       FC Rusanu CSSU Spiru Haret    
AFCS Real Crangasi ACS Regal Sport Club Ferdinand I       ACS May - Day Sport AFCS Real Crangasi       STA ACS May - Day Sport    
Chelsea Buc. ACS Arsenal Sports       ACS Arsenal Sports CSSU Spiru Haret       ACS Arsenal Sports CS Dinamo    
                         
                         
          ETAPA  26.       14 - 15.05.2016 Rezultat          
        Stefymar ACS Arsenal Sports              
        ACS Regal Sport Club Ferdinand I CS Sport Team            
          Chelsea Buc. ACS Victoria 2010              
          AFCS Real Crangasi LPS Mircea Eliade              
          CSSU Spiru Haret STA              
          ACS May - Day Sport FC Rusanu              
          CS Dinamo STA              
 
Tur  
Grupa 2000 seria I  
                         
                         
ETAPA  1.          05 - 06.09.2015 Rezultat   ETAPA  5.        19 - 20.09.2015 Rezultat   ETAPA  9.          17 - 18.10.2015 Rezultat
ACS Arsenal Sports ACS Berceni 4 0   SC FC Voluntari ACS Berceni 2 0   ACS Berceni Juventus Bucuresti 2 8
STA CS Concordia Chiajna       CS Concordia Chiajna SC Dinamo 1948 SA 0 1   SC Dinamo 1948 SA CS Sport Team 2 0
AS Victoria Branesti SC FC Voluntari 0 9   ACS Arsenal Sports Juventus Bucuresti 1 5   SC FC Voluntari AS Aldosport 2 1
SC FC Rapid Bucuresti SA SC Dinamo 1948 SA 2 1   STA CS Sport Team       CS Concordia Chiajna STA    
STA Juventus Bucuresti       AS Victoria Branesti AS Aldosport 1 6   ACS Arsenal Sports LPS Mircea Eliade 2 5
LPS Mircea Eliade CS Sport Team 2 4   SC FC Rapid Bucuresti SA STA       STA STA    
STA AS Aldosport       STA LPS Mircea Eliade       AS Victoria Branesti SC FC Rapid Bucuresti SA 0 8
                         
                         
ETAPA  2.         09 - 10.09.2015 Rezultat   ETAPA  6.         26 - 27.09.2015 Rezultat   ETAPA  10.         24 - 25.10.2015 Rezultat
CS Concordia Chiajna ACS Arsenal Sports 2 1   SC Dinamo 1948 SA SC FC Voluntari 0 1   CS Sport Team Juventus Bucuresti 5 3
SC FC Voluntari STA       Juventus Bucuresti CS Concordia Chiajna 2 0   AS Aldosport SC Dinamo 1948 SA 2 2
SC Dinamo 1948 SA AS Victoria Branesti 18 1   CS Sport Team ACS Arsenal Sports 4 3   STA SC FC Voluntari    
Juventus Bucuresti SC FC Rapid Bucuresti SA 3 5   AS Aldosport STA       LPS Mircea Eliade CS Concordia Chiajna 1 2
CS Sport Team STA       STA AS Victoria Branesti       STA ACS Arsenal Sports    
AS Aldosport LPS Mircea Eliade 1 2   LPS Mircea Eliade SC FC Rapid Bucuresti SA 2 1   SC FC Rapid Bucuresti SA STA    
ACS Berceni STA       ACS Berceni STA       AS Victoria Branesti ACS Berceni 0 1
                         
                         
ETAPA  3.          12 - 13.09.2015 Rezultat   ETAPA  7.          03 - 04.10.2015 Rezultat   ETAPA  11.         31.10 - 01.11.2015 Rezultat
CS Concordia Chiajna ACS Berceni 4 0   ACS Berceni SC Dinamo 1948 SA 0 8   ACS Berceni CS Sport Team 2 6
ACS Arsenal Sports SC FC Voluntari 1 6   SC FC Voluntari Juventus Bucuresti 1 2   Juventus Bucuresti AS Aldosport