Despre noi

Comisiile AMFM Comisiile jurisdictionale Hotarari si decizii Liga a IV-a Liga a V-a Cupa Romaniei OLD BOYS Campionat copii si juniori Campionat Minifotbal Futsal Comisia municipala a arbitrilor Scoala de arbitrii de fotbal Formulare Regulamente Contact
 CAMPIONATUL DE COPII SI JUNIORI  - EDITIA 2013 - GRUPA 2001 - seria II

 

  PROGRAMUL RETURULUI DE CAMPIONAT 2013-2014 - GRUPA 2001 Seria II    
  Etapa 12 - 15 .03.2014       Etapa 13 - 22.03.2014    
1 CS Electrica - A.S Atomic Boys     1 LPS Mircea Eliade - A.C.S. Arsenal Sport 2 0
2 ASF Danilescu - AC Proluceafarul     2 SC Dinamo - CS Electrica 9 2
3 CS Dinamo ( fara puncte) - F.C. JUNIORUL     3 GR. IND. SF. Pantelimon - S.C. JUVENTUS BUCURESTI 0 2
4 C.S.S. 1 - CS Otopeni     4 CS Otopeni - ACS ProTeam 1 1
5 ACS ProTeam - GR. IND. SF. Pantelimon     5 F.C. JUNIORUL - C.S.S. 1 11 1
6 S.C. JUVENTUS BUCURESTI - LPS Mircea Eliade     6 AC Proluceafarul - CS Dinamo ( fara puncte) 2 1
  A.C.S. Arsenal Sport - SC Dinamo       A.S Atomic Boys - ASF Danilescu    
  Etapa 14 - 26.03.2014       Etapa 15-  29.03.2014     
1 CS Electrica - ASF Danilescu 1 3 1 GR. IND. SF. Pantelimon - CS Electrica    
2 A.S Atomic Boys - CS Dinamo ( fara puncte) 3 0 2 CS Otopeni - LPS Mircea Eliade     
3  C.S.S. 1 -AC Proluceafarul      3 F.C. JUNIORUL - SC Dinamo     
4  ACS ProTeam -F.C. JUNIORUL      4 AC Proluceafarul -A.C.S. Arsenal Sport     
5  S.C. JUVENTUS BUCURESTI -CS Otopeni      5 S.C. JUVENTUS BUCURESTI - A.S Atomic Boys    
6 A.C.S. Arsenal Sport - GR. IND. SF. Pantelimon      6 ACS ProTeam - ASF Danilescu    
   SC Dinamo - LPS Mircea Eliade       C.S.S. 1 - CS Dinamo ( fara puncte)     
  Etapa 16 - 05.04.2014       Etapa 17 - 12.04.2014    
1  CS Dinamo ( fara puncte) -  CS Electrica     1  CS Electrica - LPS Mircea Eliade -    
2 ASF Danilescu - C.S.S. 1     2 GR. IND. SF. Pantelimon - SC Dinamo      
3 A.S Atomic Boys - ACS ProTeam 2 3 3 CS Otopeni -A.C.S. Arsenal Sport (11:30)    
4 S.C. JUVENTUS BUCURESTI - AC Proluceafarul      4  F.C. JUNIORUL -S.C. JUVENTUS BUCURESTI     
5 A.C.S. Arsenal Sport - F.C. JUNIORUL -     5 AC Proluceafarul - ACS ProTeam     
6 SC Dinamo - CS Otopeni      6 A.S Atomic Boys - C.S.S. 1     
  LPS Mircea Eliade - GR. IND. SF. Pantelimon       CS Dinamo ( fara puncte) - ASF Danilescu    
  Etapa 18 - 15.04.2014       Etapa 19 - 19.04.2014    
1  C.S.S. 1 - CS Electrica     1 CS Otopeni - CS Electrica    
2 ACS ProTeam - CS Dinamo ( fara puncte) * fara puncte (disciplina ) 1 2 2  F.C. JUNIORUL - GR. IND. SF. Pantelimon     
3 ASF Danilescu - S.C. JUVENTUS BUCURESTI      3 AC Proluceafarul - LPS Mircea Eliade     
4  A.C.S. Arsenal Sport - A.S Atomic Boys Soimii IMUC      4 SC Dinamo - A.S Atomic Boys 0 0
5  SC Dinamo - AC Proluceafarul      5 ASF Danilescu - A.C.S. Arsenal Sport     
6  LPS Mircea Eliade - F.C. JUNIORUL      6 CS Dinamo ( fara puncte) - S.C. JUVENTUS BUCURESTI  0 1
   GR. IND. SF. Pantelimon - CS Otopeni         C.S.S. 1 - ACS ProTeam  1 0
1 Etapa 20 - 22.04.2014     1 Etapa 21 - 26.04.2014    
2 CS Electrica - A.C.S. Arsenal Sport     2 F.C. JUNIORUL - CS Electrica    
3 SC Dinamo - S.C. JUVENTUS BUCURESTI      3 AC Proluceafarul - CS Otopeni     
4  LPS Mircea Eliade - ACS ProTeam      4 GR. IND. SF. Pantelimon - A.S Atomic Boys    
5 GR. IND. SF. Pantelimon - C.S.S. 1      5 LPS Mircea Eliade - ASF Danilescu    
6 CS Otopeni - F.C. JUNIORUL      6 CS Dinamo ( fara puncte) - SC Dinamo    
  ASF Danilescu - F.C. JUNIORUL       C.S.S. 1 - A.C.S. Arsenal Sport     
  A.S Atomic Boys - AC Proluceafarul        ACS ProTeam - S.C. JUVENTUS BUCURESTI    
  Etapa 22 - 01.05.2014       Etapa 23 -03.05.2014    
  CS Electrica - S.C. JUVENTUS BUCURESTI       AC Proluceafarul - CS Electrica    
  A.C.S. Arsenal Sport - ACS ProTeam        A.S Atomic Boys - F.C. JUNIORUL     
  SC Dinamo - C.S.S. 1        CS Otopeni - ASF Danilescu    
  LPS Mircea Eliade - CS Dinamo ( fara puncte)        CS Dinamo ( fara puncte) - GR. IND. SF. Pantelimon     
  ASF Danilescu - GR. IND. SF. Pantelimon        C.S.S. 1 - LPS Mircea Eliade    
  A.S Atomic Boys - CS Otopeni       ACS ProTeam -SC Dinamo     
  F.C. JUNIORUL - AC Proluceafarul        S.C. JUVENTUS BUCURESTI - A.C.S. Arsenal Sport     
  Etapa 24 -07 .05.2014       PLAY OFF 9,10,11.05.2014    
  CS Electrica - ACS ProTeam            
  S.C. JUVENTUS BUCURESTI - C.S.S. 1        * Echipa ASF Danilescu joaca fara puncte    
   A.C.S. Arsenal Sport - CS Dinamo ( fara puncte)       * Echipa CS Electrica joaca fara puncte    
  ASF Danilescu - SC Dinamo            
  LPS Mircea Eliade - A.S Atomic Boys             
   GR. IND. SF. Pantelimon - AC Proluceafarul            
  CS Otopeni - F.C. JUNIORUL             
 
JOCURI / CLASAMENT / INFORMATII UTILE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Despre noi    |    Liga a IV-a    |    Cupa Romaniei  |   Campionat copii si juniori    |   Futsal    |   Comisia municipala de arbitrii    |   Scoala de arbitrii    |    Contact  

  designed by Orlando

2010 © All Rights Reserved AMFB